responsywne strony internetowe

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Czy wystawiacie fakturę VAT?

U nas nie płacisz VAT-u :) Korzystamy z ulgi i nie jesteśmy płatnikami tego podatku. Wystawiamy zwykłą fakturę (rachunek za uługę). Taką fakturę można odliczyć sobie od podatku dochodowego.

Jak długo będę czekać na projekt?

Od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji (zakupu, przesłania informacji co do szczegółów zamówienia, w przypadku zakupu poza allegro - wpłaty zaliczki) w ciągu 3 dni roboczych przygotowujemy wstępny projekt i wysyłamy go do weryfikacji. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu w ciągu 24 godzin wysyłamy gotowy produkt. Nie pracujemy w soboty, niedziele i święta. Przy dużym obciążeniu zamówień zdarza się, że projekt wykonywany jest z opóźnieniem, jednak o takich sytuacjach staramy się informować na bieżąco.

Co jeśli projekt mi się nie spodoba?

Na każdym projekcie można nanosić poprawki. Projekt jest poprawiany do momentu akceptacji przez klienta. Im więcej otrzymamy informacji na temat wyglądu projektu, tym większa szansa na otrzymanie projektu zgodnego z Twoim wyobrażeniem.

Czy poradzę sobie z instalacją szablonu na Allegro?

Oczywiście, do każdego szablonu jest dołączana instrukcja jak go zainstalować. Instrukcja jest w formacie .pdf i zawiera w sobie scany z monitora jak krok po kroku to zrobić. Wystawianie aukcji z szablonem jest bardzo proste. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą telefoniczną i e-mailową.

Czy mogę wystawiać szablon Allegro na kilku kontach?

Tak, zakupiony szablon można używać wielokrotnie i na różnych kontach, bez żadnych dodatkowych opłat.

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt strony jest uzależniony od jej wielkości. Abyśmy mogli wycenić usługę, potrzebujemy informacji: ile podstron będzie miała strona, czy strona ma mieć galerię, dodatki typu mapa dojazdu, formularz kontaktowy, logo itp.

Jak umieścić stronę na serwerze i nadać jej adres?

W tej kwestii należy wykupić hosting oraz domenę. Jeśli nie czujesz się pewny w tym temacie, istnieje możliwość umieszczenia strony na serwerze i wykupienie domeny za naszym pośrednictwem.

Czy stronę można samodzielnie edytować?

Tak, jednak strona nie jest uposażona w CMS (system zarządzania treścią), czyli wszelkie zmiany odbywają się na zasadzie edycji plików .html, .css i podmiany ich na serwerze. Możemy też aktualizować Twoją stronę. Taka usługa jest odpłatna i jej koszt jest uzależniony od nakładu pracy.

Czy robicie sklepy internetowe?

Wszystkie wykonane przez nas grafiki i prace na zlecenie w momencie ich opłacenia stają się własnością zamawiającego. Nie odsprzedajmy ich dalej, jedynie umieszczamy w naszym portfolio. Na życzenie klienta możemy przygtować umowę o przeniesieniu majątkowych praw autorskich.

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:

KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale równiez i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 10 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.
ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonujący. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość...
TwojaReklama
© 2011 - 2019 TwojaReklama. All rights reserved.