GRAFIKA REKLAMOWA

responsywne strony internetowe

NASZA OFERTA


responsywna strona www

GRAFIKA REKLAMOWA

Możesz zamówić banery reklamowe na twoja stronę internetową lub sklep, miniaturki allegro, atrakcyjna grafikę, która pomoże Ci zilustrować m.in: promocje, koszty wysyłki, tabele rozmiarów, instrukcje obsługi, itp.

NASZE REALIZACJE >>>

responsywna strona www

WIZYTÓWKI

Wizytówka, dla Ciebie lub Twojej firmy. Bardzo ważny element marketingowy, dzięki któremu możesz być zapamiętany przez potencjalnego klienta, już przy pierwszym spotkaniu. Najważniejsze dane, które klient zawsze ma przy sobie.

NASZE REALIZACJE >>>

responsywna strona www

ULOTKI / KATALOGI

Twoja firma potrzebuje klientów? Nie wszystkich możemy pozyskać w internecie. Ulotki to idealny sposób na ich znalezienie w miejscu gdzie prowadzisz działalność. Tylko u nas zamówisz oryginalny projekt.

NASZE REALIZACJE >>>

responsywna strona www

PLAKATY / BILBORDY

Duże wydarzenie w Twojej firmie? Masz coś ważnego do wypromowania? Najlepszym sposobem są plakaty lub duże banery - u nas też możesz je zaprojektować tak aby nikt ich nie ominął :)

NASZE REALIZACJE >>>

JAK ZAMÓWIĆ GRAFIKĘ REKLAMOWĄ


strona internetowa

Zamów grafikę za pośrednictwem e-maila lub na allegro i opisz nam co chciałbyś uzyskać, do czego będzie wykorzystana grafika, prześlij nam ewentualny materiał do obróbki, podaj wymiary. Jeśli Twoja grafika jest niestandardowa, wyceniamy Twoje zamówienie.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendy i święta) tworzymy projekt Twojej grafiki, który po opatrzeniu znakiem wodnym przesyłam do Ciebie w celu weryfikacji. Nanosimy poprawki zgodnie z Twoimi wytycznymi.

strona internetowa

Po ostatecznym zatwierdzeniu grafiki i zaksięgowaniu wpłaty na Allegro lub koncie bankowym przesyłamy Ci odblokowaną grafikę. Na życzenie klienta możemy zawrzeć umowę o przeniesieniu praw autorskich.

CENNIK


GRAFIKA

  • grafika reklamowa 70,00 zł / h
  • miniaturka Allegro 2,00 zł - 5,00 zł
  • projekt wizytówki jednostronnej 20,00 zł
  • projekt wizytówki dwustronnej 30,00 zł
  • projekt ulotki jednostronnej 50,00 zł

.

  • projekt ulotki dwustronnej 80,00 zł
  • projekt ulotki składanej (4 strony) 120,00 zł
  • projekt ulotki składanej (6 stron) 170,00 zł
  • projekt plakatu 100,00 zł
  • projekt bilbordu 70,00 zł

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy twOrzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.