logo

LOGO, LOGOTYP, BRAND BOOK
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ:


LOGO WERSJA MINI

Podstawowa wersja logo, która świetnie sprawdzi się do wykorzystania w internecie (strona internetowa, sklep, newsletter) ale również do druku w małym formacie (wizytówka, papier firmowy)


CO OTRZYMASZ:


CENA: 120 zł


LOGO WERSJA MEDIUM

Logo w rozszerzonym wydaniu. Idealne do użytku w internecie jaki i druku w każdym formacie.

CO OTRZYMASZ:

CENA: 220 zł


LOGO BRAND BOOK

Profesjonalne logo wraz z księgą znaków dzięki której nie popełnisz błędów, przygotowując elementy identyfikacji wizualnej marki.

CO OTRZYMASZ:

CENA: 600 zł

JAK ZAMÓWIĆ LOGO, BRAND BOOK


strona internetowa

Kup logo . brand book za pośrednictwem e-maila. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam wizję Twojego logo. Napisz nam czego ma dotyczyć, w jakim ma być utrzymane stylu i kolorystyce. Jaki ma widnieć napis i czy oprócz napisu ma pojawić się grafika. Jeśli tak to jaka. Jeśli posiadasz jakieś materiały poglądowe, to też prosimy o ich przesłanie.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) przygotujemy projekt Twojego logo wykonany w trzech różnych wersjach zapisane w formatach *jpg.

Po wybraniu jednego logo z przedstawionej oferty, jest jeszcze możliwość korekty projektu. Przygotowanie kolejnej wersji logo jest odpłatne.

strona internetowa

Po zatwierdzeniu ostatecznego wyglądu logo i zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym, przesyłamy Ci logo/brand book we wszystkich przedstawionych w ofercie formatach.

Na życzenie klienta dosyłam umowę o przeniesieniu majątkowych praw autorskich.

CO OTRZYMUJESZ


responsywna strona www

NOWOCZESNY DESIGN

Nasze logo wykonujemy według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie.

responsywna strona www

MASZ WYBÓR

W cenie logo otrzymujesz 3 propozycje wizualne, które możesz poprawiać aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

responsywna strona www

GOTOWE LOGO

W końcowej wersji otrzymasz od nas pliki w formacie .jpg, .png, .pdf, .cdr a na życzenie wysyłamy pliki w dodatkowych formatach.

responsywna strona www

NISKIE CENY

Logo wykonujemy w trzech ofertach. To ty decydujesz ile chcesz zapłacić za logo i jakie pliki są Ci potrzebne. Nie płacisz za grafiki, których nie użyjesz.

PORTFOLIO

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI >>>

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:

KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale równiez i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 10 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.
ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonujący. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość...
TwojaReklama
© 2011 - 2019 TwojaReklama. All rights reserved.