responsywne strony internetowe

SZABLONY ALLEGRO
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ:


SZABLONY ALLEGRO

Sprzedajesz na Allegro? Po zmianach w przepisach wygląd aukcji szablonów Allegro nie musi być nudny! Wyróżnij się i stwórz swój indywidualny szablon aukcji internetowej.

CO OTRZYMASZ:

CENA: 70,00 zł

Masz możliwość rozbudowania swojego szablonu. Każda dodatkowa grafika to koszt tylko 35,00 zł/ szt.

JAK ZAMÓWIĆ SZABLON ALLEGRO


strona internetowa

Kup aukcję na Allegro lub za pośrednictwem maila.

Przedstaw nam wizję Twojego szablonu. Napisz nam czego ma dotyczyć szablon w jakim ma być utrzymany stylu i kolorystyce. Jaki ma być jego układ. Jeśli posiadasz materiały typu logo, grafikę lub zdjęcia, wyślij je nam.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) prześlemy Tobie projekt szablonu w celu weryfikacji. Projekt zapisany jest w formacie *jpg.

strona internetowa

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu i zaksięgowaniu wpłaty na Allegro lub koncie bankowym ewentualnie po otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu bankowego prześlemy Ci wszystkie grafiki na podany e-mail w ciągu 24h (nie pracujemy w weekendny i święta) .

PORTFOLIO


ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI >>>

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:

KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale równiez i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 10 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.
ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonujący. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość...
TwojaReklama
© 2011 - 2020 TwojaReklama. All rights reserved.